Kancelaria Prawna B&B z siedzibą w Poznaniu przy ul. Mickiewicza 5/9, to niezależna i prężnie rozwijająca się spółka radców prawnych. Została ona założona przez dwóch doświadczonych radców prawnych, którzy od lat działają na rynku prawnym zdobywając doświadczenie i odnosząc liczne sukcesy zawodowe. Kancelaria Prawna B&B dąży do tego, aby zapewnić swoim klientom najwyższą jakość świadczonych usług prawnych, w szczególności w dziedzinach prawa, które związane są z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Nasi radcowie zdobyli doświadczenie i umiejętności pracy, a także ugruntowaną praktykę prowadząc wiele spraw prawnych, głównie z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, upadłościowego i naprawczego. Zdobyli również szeroką wiedzę z zakresu prawa międzynarodowego, w szczególności prawa międzynarodowego obrotu gospodarczego, reprezentując podmioty zagraniczne. Pracownicy naszej kancelarii oferują Państwu usługi prawnicze oparte na wiedzy i doświadczeniu nabytym na renomowanych uczelniach zarówno polskich, jak i zagranicznych. Sporządzamy pisma procesowe oraz opinie prawne, negocjujemy kontrakty, a także prowadzimy bieżącą korespondencję w języku angielskim, niemieckim oraz włoskim.

Dzięki wysoko wykwalifikowanemu zespołowi, odpowiednio przygotowanemu merytorycznie, Kancelaria Prawna B&B może w pełny i profesjonalny sposób zająć się Państwa sprawą i rozwiązać wszelkie wątpliwości oraz problemy prawne.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.